Про нас

Президент правління

Elżbieta Tomczyk-Miczka

Закінчила юридичний факультет Ягеллонського університету у Кракові.  Працює у Малопольській туристичній організації у Кракові. Журналіст, автор посібників, працює в кількох соціальних організаціях, а також туроператор з російською, англійською та французькою мовами.

Віце-президент правління

Natalia Bako-Szczurowska

Закінчила історичний факультет Ягеллонського університету у Кракові.  Путівник по Кракові, російський перекладач. Росіянка, народжена на Далекому Сході, жила і працює у Кракові протягом декількох десятиліть. Діє на користь декількох НУО.

Ключові представники в організації

Доктор гуманитарних наук  Krystian Miczka

Закінчив філософський та історичний факультет Ягеллонського університету у Кракові. Вчитель академії, туроператор. Діє на користь декількох НУО.

Olena Bondarenko

Журналіст з України, працювала 8 років у закордонному центрі Польської організації іноземних мов у Києві, володіє знанням польської мови, підтвердженої державним іспитом. З того року живе у Кракові, має картку Поляка. Працює для українських кіл у Кракові та для культурного обміну між Польщею та Україною та для адаптації українських емігрантів до Польщі.

Joanna Monasterska

Випускниця Краківської академії образотворчого мистецтва, художник, стиліст, візажист з досвідом з телебачення (TVP Kraków, TVN), викладач Школи здоров’я. Активно працює на користь позаурядової організації.

СПІВПРАЦЯ

1.Фонд імені Олени та Тадеуша АВГУСТИН

2.ІнфоКраків24 в ритмі міста

3.Асоціація польських ЗМІ

МІСІЯ

Наша місія полягає в тому, щоб допомогти всім людям, незалежно від їх віку, походження, раси, релігії, і особливо допомогти іммігрантам, які починають прокладати нове життя серед нас.

Метою Фонду є виконання наступних завдань:

1) допомога в адаптації іноземців до життя та розвитку в Польщі та інших європейських країнах
2) інтеграції середовища шляхом співпраці з приватним сектором економіки, об’єднань, що діють у сфері культури, туризму і спорту та інших організацій і підприємств,
(3) Підтримка міжкультурної інтеграції в різних її формах

4) популяризація культури, туризму та спорту як механізм зміцнення сімейних та соціальних зв’язків
5) діяльність на користь організації, метою якої є: наукова діяльність, науково-технічна, освітня, культурна, фізична культура і спорт, охорони навколишнього середовища, благодійність, охорона здоров’я і соціальна допомога, професійна та соціальна реабілітація інвалідів
6) організація поїздок і таборів, інтеграції і розвитку, в тому числі для дітей з бідних сімей та людей, що знаходяться під виключною загрозою

7) підтримка освітньої, культурної та соціальної діяльності
8) підтримка розвитку міжкультурних контактів, просування демократії, повага до розбіжностей та толерантності
9) активне просування стандартів прав людини
10) розвиток наукових та культурних контактів
11) охорона навколишнього середовища, сталий розвиток і просування   екологічних методів практик в плані розвитку екології

Реалізовані проекти:

Розвиток для євроінтеграції з FIO  1.VII – 30.X.2017

Ми дуже вдячні за допомогу, яку ми отримали від програми „FIO локально”. Завдяки впровадженню нашого проекту „Розвиток для євроінтеграції” ми можемо придбати основне обладнання, створити веб-сайт та тренувати активістів. Ми беремо участь у плебісциті за кращу ініціативу, тому що в цьому році мешканці Малопольського воеводства приймуть рішення про найкращу ініціативу, реалізовану в рамках місцевої програми ФІО Малопольська.

Багато соціальних активістів з нашого регіону використовують програму місцевої підтримки FIO Małopolska, адресовану молодим НУО, неформальним групам та групам самодопомоги, що діють у Малопольському воєводстві. Програма була створена за ініціативою чотирьох неурядових організацій: Фонду соціальних ініціатив, Асоціації навчального форуму Ключі, Арт-фонду, Пригод та задоволень АРТ та Асоціації зелених ліній Бабигорського.

„ Поетична суперечка, тобто розмова Бернса з Міцкевичем на Ринку Кракова”, 30.IX.2017

Краків, Maлый Ринок.  Проект дофінансовала мерія mista Кракiв.

„Вечір з романтичною поезією, Робертом Бернсом і сучасниками” 26.I.2017

В Piwnicy Pod Baranami, Краків, Головний ринок 27.  Проект дофінансовала мерія mista Кракiв.