„Pora Na Seniora” to nazwa prowadzonego przez nas videobloga, czyli takiej mini telewizji dla naszych odbiorców, gdzie publikujemy filmiki i cykliczne transmisje na żywo.


Od października 2020 do grudnia 2021 na kanale youtube o nazwie Pora Na Seniora znalazło się ponad 100 filmików i ponad 50 transmisji na żywo, prowadzonych w piątki o godzinie 18.00!

Filmiki podzielone są na playlisty dotyczące miejsc i wydarzeń kulturalnych, destynacji turystycznych, rozmów z ciekawymi i znanymi osobami, bieżących informacji, podpowiedzi i rad dotyczących aktywnego i radosnego życia.

https://www.youtube.com/channel/UCbQ8-cFyw3Qxoiqut9IgfXQ


„Radośni i aktywni” to hasło videobloga Pora Na Seniora. I nie dotyczy to tylko osób w wieku starszym !!! Przeciwnie, wielu młodych odbiorców z radością informuje nas o zaglądaniu na nasz kanał i chwali nasze produkcje !

Mamy na dzień 29 grudnia 2021 roku 320 subskrybentów i wielu wiernych fanów, którzy nie opuszczają żadnej transmisji i są aktywni na czacie.

Wspierają nas Miasto Kraków i Klub Żeglarski Horn Kraków prowadzący Centrum Aktywności Seniorów „Żeglarz” – to kolebka videobloga.